Est. 1995

DEM’a PP na MP Legia Cup 2015

W dniu wczorajszym, 02.09.2015 r., odbyła się  3 edycja MP Legia Cup, imprezy, w której w meczu piłki nożnej rywalizują ze sobą Agencje vs. Klienci. Drużynę Agencji wspierali jak co roku Krzysztof Milewski z numerem 14,  Adam Kruciński z numerem 15. W tym roku swój debiut miał Tomasz Milewski, który grał w koszulce z numerem 27 – nasz New Business Manager szef komórki eventowej w naszej firmie.

Imprezę, nasi kibice z DEM’a Promotion Polska rozpoczęli małym biforem w Legijnym Pubie Łazienkowska 3. Spotkanie wszystkich zorganizowane zaraz po godzinach pracy przerodziło się w prawdziwą włoską ucztę przy pizzy.

O godzinie 20 nadszedł czas na mecz – zaciętą walkę między Klientami a Agencjami. Cały mecz relacjonował kibicom na bieżąco Bożydar Iwanow, którego w pierwszej połowie wspierał nasz Prezes Mirosław Milewski.

Trenerem drużyny Agencji był Tomasz Hajto, drugim trenerem był Grzegorz Szoka, na bramce stał Grzegorz Szamotulski. Drużynę Klientów trenowali wybitny trener reprezentacji Polski Andrzej Strejlau oraz Artur Januszewski, bramkę zabezpieczał Maciej Szczęsny.

Zdrową rywalizację między zawodnikami było widać od samego początku, zwłaszcza, że w poprzednich edycjach drużyna Agencji dawała fory Klientom i ani razu nie wygrała meczu. Ta edycja miała być inna i Agencje miały pokazać, na co je stać. Mecz już w pierwszych minutach był bardzo dynamiczny. Ze strony agencji w pierwszej połowie padły dwa gole mimo, że to na rzecz Klientów podyktowany był rzut karny, którego nie wykorzystał kapitan drużyny. Coś niesamowitego, bo przez pewien czas agencje prowadziły 2:0, jednak, nie trwało to długo, jak tylko zmienił się skład u agencji stracili gola na rzecz Klientów i było 2:1.

Taki wynik pozostał do końca meczu. Dynamika gry w drugiej połowie trochę zmalała a tym samym opadły również emocje na trybunach. Ta połowa zakończyła się bez żadnego gola dla obu drużyn.

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Agencji! Kibicowanie i przygotowanie zawodników przez Tomasza Hajto, który był ich trenerem przyniosły pożądany efekt.

Mimo, że najważniejsza jest dobra zabawa, która aż biła z boiska, to na zakończenie dobrze jest trzymać puchar w rękach J

Na zakończenie wygrani usłyszeli hymn „We are the champion” z repertuaru grupy Queen, a dla wszystkich uczestników imprezy Meeting Planner przygotował mapping 3D – prezentujący  stadion Legii w zupełnie nowej odsłonie.

Agencje – gratulujemy i pamiętajcie – DEM`a zawsze w Formie!