Est. 1995

O nas

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej, doświadczonej agencji specjalizującej się we wsparciu sprzedaży, która posiada najlepszy zespół w Polsce – jesteś we właściwym miejscu. Nasz cios cechuje się celnością koncepcji, precyzją wykonania, doskonałością formy. Wspierając sprzedaż naszych klientów nokautujemy konkurencję. Zespół, który pracuje nad kolejnymi sukcesami DEM’a Promotion Polska to kadra wykształconych, ambitnych, dynamicznych ludzi o szerokim doświadczeniu w marketingu. To lojalny, świadomy wyzwań oraz znaczenia współpracy team, bo w każdej walce o tytuł liczy się praca całej drużyny. Zapraszamy do odwiedzenia narożników poświęconych naszym realizacjom, aktualnościom oraz Klientom. Umów się z nami na spotkanie, przekonamy Cię, że wspólnie wygramy.

Nasza drużyna w terenie


DEM’a Promotion Polska ma stałych, doskonale wyposażonych pracowników oraz współpracowników we wszystkich województwach. Dzięki hierarchicznie zbudowanej, przeszkolonej i sprawdzonej kadrze, dodatkowo świetnie wyposażonej, jesteśmy absolutnie wszędzie i zawsze w formie. Dla Klienta główną wartością w Dem’a Promotion Polska jest możliwość dotarcia do każdego punktu w kraju. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z mapką poniżej, która obrazuje rozmieszczenie naszych sił w terenie.

Alokacja zasobów

Koordynator Regionalny
Area Manager
  AM KR
Area 1 1 5
Area 2 1 4
Area 3 1 4
Mapa Polski Area 0 Area 1 Area 3 Area 4
                               
Area 1 Area 2 Area 3

Area 1

Piotr Natoński

p.natonski@dema.com.pl

Ewelina Boguta

e.boguta@dema.com.pl
Region lubelsko-radomski

Marcin Wolski

m.wolski@dema.com.pl
Podkarpacie

Mariusz Wojnar

m.wojnar@dema.com.pl
Śląsk

Izabela Kottas

i.kottas@dema.com.pl
Region częstochowsko-kielecki

Jolanta Nowak

j.nowak@dema.com.pl
Łódzkie

Area 2

Rafał Karnia

r.karnia@dema.com.pl

Anna Jaskółka-Haśnik

a.jaskolka@dema.com.pl
Górny Śląsk

Lucyna Ordak

l.ordak@dema.com.pl
Dolny Śląsk

Agnieszka Baszak

a.baszak@dema.com.pl
Region dolnośląsko-wielkopolski

Beata Klimczak-Margol

b.klimczak@dema.com.pl
Region zachodniopomorski

Area 3

Piotr Jasiński

p.jasinski@dema.com.pl

Lech Mączyński

l.maczynski@dema.com.pl
Mazowieckie

Marcin Banasiak

m.banasiak@dema.com.pl
Mazowieckie

Marian Grabowski

m.grabowski@dema.com.pl
Podlaskie
 

Waldemar Sochacki

w.sochacki@dema.com.pl
Kujawsko-Pomorskie
 

Copyright © 2017 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a