Est. 1995

DEM’a Promotion Polska dla Serbii

DEM’a Promotion Polska włączyła się w działania na rzecz pomocy dla dotkniętej powodzią Serbii oraz poparła apel Miroslava Radović’a.

W maju tego roku Serbię dotknęła największa powódź od 120 lat. Miasto Obrenovac położone w północno zachodniej części kraju w przeciągu kilku chwil zniszczyła woda. Katastrofa spowodowała śmierć wielu osób oraz ogromne straty liczone w miliardach euro. Powódź dotknęła nie tylko Serbię, lecz także Bośnię i Hercegowinę. Główne zagrożenia spowodowane powodzią to wypłukane przez wodę pozostałości z czasów wojny, którymi są śmiercionośne miny utrudniające prowadzenie akcji ratunkowej.

O udzielenie pomocy Serbii zaapelował Miroslav Radović, pomocnik Legia Warszawa, z pochodzenia Serb. DEM’a Promotion Polska odpowiedziała na ten apel i podjęła działania na rzecz pomocy miastu Obrenovac, które w szczególny sposób zostało dotknięte katastrofą.

W czasie zbiórki udało się zgromadzić kilka palet produktów klienckich oraz środki finansowe pozyskane dzięki hojności pracowników. Dziękujemy firmom, które wsparły działania na rzecz zniszczonej powodzią Serbii!

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a