PRACUJ Z NAMI, nie dla nas. Nuda nie ma szans!

Kariera

Chcesz dołączyć do zespołu DEM’a Promotion Polska? Nic prostszego! W tym dziale znajdziecie stanowiska, na które przeprowadzamy rekrutacje. Rekrutacja na stanowiska merchandiserów oraz przedstawicieli handlowych jest prowadzona w sposób ciągły. Z najlepszymi – nawiązujemy współpracę. Jeśli czujesz się na siłach – aplikuj już dziś! Naszym podstawowym celem jest zbudowanie zgranego, zmotywowanego i dobrze współpracującego zespołu najlepszych pracowników w kraju.

MERCHANDISER

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

HOSTESSA/HOST

ANKIETER

WOLNE MIEJSCE

Daj o sobie znać jeśli szukasz pracy na innym stanowisku (ale rozumiesz charakter pracy w agencji, która zawsze jest w formie), napisz, co możesz zrobić dla naszych klientów i co my możemy zrobić dla Ciebie tutaj.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wybierz swoje miejsce w Dem’a Promotion Polska

Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska związane ze sprzedażą i merchandisingiem. Niezależnie od tego, czy jesteś wykwalifikowanym Przedstawicielem Handlowym, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą branżą – każdego dnia towarzyszymy Ci w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności sprzedażowych.

Proces rekrutacji

Naszą misją jest podnoszenie wartości  firmy naszych klientów. Działamy z pasją i zaangażowaniem budując wizerunek marki, która obdarzyła nas zaufaniem.