Est. 1995

Kolejny etap akcji Flying Team Brown Forman

Od 4.06 rusza kolejny etap akcji Flying Team Brown Forman. Projekt ma na celu propagowanie marek Jack Daniel’s i Finlandia.

Akcja ma charakter wizerunkowo – promocyjny i realizowana jest od grudnia 2012 roku. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy na temat wybranych produktów firmy Brown Forman. Trzyosobowe zespoły hostess wizytują polskie kluby, dyskoteki i bary przedstawiając konsumentom marki Jack Daniel’s i Finlandia. Podczas wizyty teamów goście odwiedzanych lokali mają możliwość udziału w konkursach oraz spróbowania wybranych trunków.

Zespoły odwiedzają miesięcznie kilkaset miejsc w całej Polsce. Szczególnie zintensyfikowane działania przypadać będą na okres wakacji oraz ferii zimowych, w tym okresie teamy mobilne – podobnie jak w ubiegłych latach – odwiedzą najbardziej znane miejscowości wypoczynkowe.

Start projektu poprzedziło dwudniowe szkolenie, gdzie poza edukacją produktową, zespoły szkoliły się w zakresie założeń projektu. Intensywne warsztaty ze stylizacji mają pomóc dziewczętom doskonale reprezentować nas i Klienta, a im poczuć się wyjątkowo w czasie realizacji projektu.

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a