Est. 1995

Konferencje dla perfumerii Sephora i Douglas na zlecenie firmy Coty

W sierpniu oraz w pierwszych tygodniach września mieliśmy przyjemność zorganizowania na zlecenie firmy COTY cyklu szkoleń z nowości zapachowych dla perfumerii Sephora i Douglas. Konferencje odbyły się w Warszawie, Katowicach, Gdyni oraz w Poznaniu. Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję poznać nowości produktowe firmy Coty Polska oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących historii powstania nowych perfum. „Gwiazdą” szkoleń dla Sephory były perfumy Miu Miu. Natomiast na konferencji zorganizowanej dla Douglas’a uwaga skupiona była na nowości Marc’a Jacobsa Decadence oraz na nowym zapachu Balenciaga dedykowanym dla tej sieci.

Uczestnicy witani byli lampką Prosecco, ozdobioną wstążką spryskaną nowym zapachem COTY, co stanowiło wstęp do treści szkolenia. Konferencję uświetniły kolorowe babeczki nawiązujące dekoracją do prezentowanych flakonów perfum. Podsumowaniem szkolenia był quiz, w którym wygraną były prezentowane nowości. Wszyscy uczestnicy otrzymali również piękne storczyki miniaturki nawiązujące do nowych perfum Euphoria Essence, których nutą zapachową jest orchidea oraz bransoletki z błękitnych koralików nawiązujące do flakonu Miu Miu. Prezentację dopełniły piękne ekspozycje perfum ustawione w centralnym punkcie sali.

Pochlebne opinie na temat zorganizowanych konferencji zbieraliśmy już od Klienta i uczestniczek w kuluarach podczas przerw kawowych, w trakcie których serwowane były atrakcyjne przekąski.

Mamy nadzieję, że zorganizowany event zostanie zapamiętany przez wszystkich Gości, a my w przyszłości będziemy mieli jeszcze niejedną okazję aby być organizatorem podobnych konferencji i eventów dla firmy COTY.

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a