Est. 1995

Konkurs Kolęd i Pastorałek w Konstancinie

11 stycznia już po raz 10 w parafii św. Józefa w Konstancinie Jeziornie odbył się finał Konkursu Kolęd i Pastorałek. Mieliśmy ogromną przyjemność być jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Oprócz dobrej zabawy, celem konkursu była chęć podtrzymania w młodym pokoleniu tradycji śpiewania kolęd, a co najważniejsze tworzenia więzi pomiędzy szkołami, przedszkolami i różnymi ośrodkami gminy Konstancin. Warto wspomnieć, iż w konkursie mogła wystąpić każda osoba, która chciała zaprezentować swój talent wokalny i podzielić się radością śpiewania kolęd: dzieci, młodzież czy całe rodziny. Pierwszy etap konkursu to eliminacje szkolne, drugi natomiast to występ w kościele przed jury składającym się z takich osobistości jak: Gina Komasa, Karol Strasburger, Dariusz Falana. W konkursie oceniano nie tylko wykonanie, ale także walory artystyczne występu. Najlepsze wykonania trafią na świąteczną płytę przygotowywaną co roku przez organizatora konkursu – ks. dziekana Bogdana Przegińskiego.

Oczywiście nie obyło się bez nagród. Każdy artysta otrzymał dyplom i drobny upominek. Poza tym zostały wręczone nagrody w wielu kategoriach. Naszym laureatem została rodzina Lisowskich, która urzekła nas swoim wykonaniem. Wręczyliśmy im płytę DVD wraz z zestawem kolęd i pastorałek do karaoke. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyła atmosfera ciepła i radości płynącej z Narodzenia Pańskiego.

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a