Est. 1995

Malinowe zakończenie lata

Jesienne maliny zwiastują nam zakończenie wakacji, dlatego też w miniony piątek 28.08.2015 roku w DEM’a Promotion Polska odbyło się Malinowe zakończenie lata! Impreza rozpoczęła się tuż po zakończeniu pracy, a głównym jej motywem były oczywiście MALINY.

Zostały zaplanowane i przeprowadzone konkursy na najlepszą malinówkę i najlepsze „coś malinowego”. Wszyscy pracownicy byli zaangażowani w przygotowania i przede wszystkim w udział w konkursach. Cały budynek firmy był przepełniony zapachem wypieków, przetworów i napojów malinowych. Ciężko było się oprzeć zapachom przechodząc nieopodal pokoju zajmowanego przez dział badań, w którym wszystkie smakołyki były składowane.

Oprawa w naszym ogrodzie była iście malinowa! Wiadomo co króluje na imprezie – słodka Malina.

Imprezę rozpoczęliśmy krótkim powitaniem, słowem wstępu od organizatorów konkursu i przeszliśmy do konkretów, czyli degustacji malinowych nalewek. W konkursie brało udział 6 malinówek dostarczonych przez:

 1. Mirosława Milewskiego
 2. Joannę Świdzikowską
 3. Katarzynę Milewską
 4. Martę Kamińską
 5. Kingę Kowal
 6. Ewę Urbanowicz

Najlepszym nalwekowiczem okazał się nasz Prezes Mirosław Milewski – jego nalewka została wybrana na najlepszą w niezależnej i anonimowej ankiecie stworzonej przez nasz dział badań, a ocenie podlegała nie tylko „moc” napoju, ale również jego kolor i udział procentowy malin. J

Gratulacje od całego zespołu!

Następnie przyszła kolej na drugą odsłonę konkursu – „Coś malinowego” – konkurencja, w której można było wystawić właściwie wszystko! Przetwory, dżemy, soki, ciasta i ciasteczka. I tak na naszym stole degustacyjnym znalazły się:

 1. Bułeczki drożdżowe z malinami – Jadwigi Milewskiej
 2. Dżem malinowy – Agnieszki Szymanowskiej
 3. Maliny w czekoladzie – Ewy Urbanowicz
 4. Muffiny z malinami – Justyny Kunkel-Soszler
 5. Ptysie z budyniem malinowym – Jadwigi Milewskiej
 6. Sok malinowy – Jadwigi Milewskiej
 7. Tarta czekoladowa z malinami – Marty Kamińskiej
 8. Tarta z malinami – Katarzyny Sochackiej-Witka

Zwycięzcą w tej kategorii okazała się tarta z malinami w wykonaniu Kasi Sochackiej-Witki – była tak pyszna, że nie został nawet kawałek!

Gratulacje dla wygranych!

Impreza była na tyle udana, że w najbliższym czasie zostanie przygotowana jej nowa odsłona tematyczna – tym razem staropolska.

 

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a