Szczyt Cyfrowy ONZ w Katowicach

Szczyt Cyfrowy ONZ w Katowicach

W dniach 6-10. 12 2021 roku, na terenie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach odbyło się IGF – Internet Governance Forum 2021. Do udziału w organizowanym pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych Forum, zarejestrowało się ponad 10 000 uczestników ze 175 krajów. Wydarzenie można było śledzić na oficjalnym kanale youtube oraz za pośrednictwem dedykowanych połączeń Zoom. 

Dzięki współpracy z firmą El Padre – jednego z głównych organizatorów, byliśmy częścią tego dużego wydarzenia.  Odpowiedzialność za sprawną łączność video konferencji, witanie gości i kierowanie ich do właściwych stref, wydawanie mikrofonów, translatorów, czujność i gotowość podczas wszystkich dostępnych sesji dla gości i nie tylko … Zrekrutowany i przeszkolony zespół 70 wolontariuszy stanął na wysokości zadania, dbając o najwyższy standard obsługi Szczytu Cyfrowego ONZ. Właściwi ludzie, na właściwym miejscu. Długo nie zapomnimy międzynarodowej atmosfery tego wyjątkowego eventu. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Pozostałe aktualności

Szczyt Cyfrowy ONZ w Katowicach

W dniach 6-10. 12 2021 roku, na terenie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach odbyło się IGF – Internet Governance Forum 2021. Do udziału w organizowanym pod egidą Organizacji Narodów

Czytaj dalej »

26 lecie naszej działalności

15 czerwca celebrowaliśmy 26lecie naszej działalności.Jubileusz był okazją do spotkania się z całym naszym zespołem, ale teżbyłymi pracownikami, którzy ucieszyli nas swoją obecnością. W atmosferze

Czytaj dalej »

Naszą misją jest podnoszenie wartości  firmy naszych klientów. Działamy z pasją i zaangażowaniem budując wizerunek marki, która obdarzyła nas zaufaniem.