Est. 1995

Nowe mamy w DEM’a Promotion Polska

Z urlopu macierzyńskiego wróciły właśnie Magdalena Stańczak, Account Executive oraz Katarzyna Fijałkowska, Koordynatorka Regionalna z Olsztyna. Witamy z powrotem w drużynie!

Magda, chociaż bardzo zajęta wdrażaniem się w swoje obowiązki, znalazła chwilę, aby udzielić nam krótkiego wywiadu.

Magda – witamy serdecznie po powrocie!
Powiedz, jak się czujesz jako świeżo upieczona mama?
Jako mama czuje się świetnie – spełniona, szczęśliwa, pełna energii. Aczkolwiek nie tak „świeżo” upieczona, bo maluch ma już 15 miesięcy, tak więc był czas, żeby oswoić się z nową rolą życiową.
Jak planujesz łączyć teraz życie zawodowe oraz obowiązki mamy?
W łączeniu obowiązków ogromnie pomaga mi mama, która opiekuje się Kubą pod moją nieobecność. Dzięki temu będąc w pracy mogę skupić się na obowiązkach zawodowych bez zaprzątania sobie myśli tym, co aktualnie dzieje się z moim dzieckiem.
Czym będziesz się zajmowała teraz w DEM’a Promotion Polska?
Obecnie przygotowujemy nowy projekt, który będę koordynowała. Jest to jeden z liderów rynku kosmetycznego – Klient wymagający, ale dający możliwość rozwoju osobistego, dlatego bardzo mnie cieszy, że po powrocie mogę zaangażować się w taką współpracę. Zwłaszcza, że już kiedyś pracowałam dla tego Klienta.
Pracujesz w DEM’a Promotion Polska już od 7 lat. Czy podczas urlopu macierzyńskiego było coś związanego z pracą za czym tęskniłaś?
Będąc na urlopie macierzyńskim całkowicie poddałam się temu nurtowi – opieka i czas spędzany z dzieckiem w pełni wypełniały dni. Natomiast, co ciekawe, przeżycia, których doświadczyłam w tym okresie – nowe wyzwania, trudności, satysfakcja z osiąganych sukcesów – były bardzo podobne do tych, których doświadczałam pracując w DEM’a Promotion Polska. Tak więc, wszystko, co lubię w mojej pracy, miałam zapewnione także w domu ;)

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a