Est. 1995

Olimpijczycy zapraszają do wzięcia udziału w I Biegu Konstancińskim imienia Piotra Nurowskiego

Marian Woronin – polski lekkoatleta, sprinter, srebrny medalista olimpijski z Moskwy z 1980 roku, propagator biegania i rozwoju sportowego dzieci i młodzieży, pomysłodawca cyklicznych zawodów dla najmłodszych „Czwartki Lekkoatletyczne”, a także wiceprezes Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży”.

Jacek Wszoła – olimpijczyk specjalizujący się w skoku wzwyż, złoty medalista igrzysk w Montrealu w 1976 roku i srebrny medalista igrzysk w Moskwie w 1980 roku. Wszoła w obu tych występach poprawiał rekord olimpijski, a po zdobyciu złota, nazywany był „cudownym dzieckiem Montrealu”.

Dariusz Goździak – polski pięcioboista nowoczesny, drużynowy złoty medalista igrzysk w Barcelonie w 1992 roku. Wielokrotny uczestnik mistrzostw świata i Europy – w 1989roku uzyskał w sztafecie brązowy medal na mistrzostwach Europy, w 1990 roku wywalczył trzecie miejsce w drużynie na mistrzostwach świata, a w 1991 na tych samych zawodach zdobył dwa srebrne medale (w drużynie i w sztafecie).

Andrzej Supron

– jeden z bardziej znanych i rozpoznawalnych polskich zapaśników. Olimpijczyk, srebrny medalista igrzysk w Moskwie w 1980 roku. Wielokrotny mistrz świata i Europy. Trener i sędzia zapaśniczy, także wieloletni przyjaciel przyjaciółka DEM’a Promotion Polska serdecznie zaprasza na I Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego.

 

Serdecznie zapraszamy!

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a