Est. 1995

Pięściarze bokserom i nie tylko – II edycja

Rozpoczęliśmy II edycję kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko”. Chcemy zwrócić uwagę na problem nieludzkiego traktowania zwierząt w Polsce. W akcji tym razem biorą udział Mistrzowie Świata w boksie: Iwona Guzowska i Dariusz „Tiger” Michalczewski. Pięściarze stoczą ze sobą charytatywną walkę o to, kto sprzeda więcej kalendarzy ze swoją podobizną.

Powoli rośnie świadomość społeczna dotycząca znęcania się nad zwierzętami, jednak problem nie zniknął i należy o nim mówić. Celem naszej akcji  jest uwrażliwienie ludzi na los psów. W tegoroczną kampanię „Pięściarze bokserom i nie tylko” zaangażowali się polscy Mistrzowie Świata w boksie i przyjaciele DEM’a Promotion Polska: Iwona Guzowska i Dariusz „Tiger” Michalczewski. Obydwoje są znani ze swoich działań na rzecz zwierząt oraz udziału w licznych kampaniach społecznych i charytatywnych. Ich udział w kampanii pokazuje, jak najsilniejsi mogą stawać w obronie najsłabszych.

Podobnie jak w zeszłym roku, w ramach akcji przygotowaliśmy charytatywny kalendarz, dzięki któremu zostaną zebrane fundusze na zakup karmy dla zwierząt w schroniskach. Tym razem jednak kalendarz jest dostępny w dwóch wersjach: na jednym znajduje się Iwona Guzowska, na drugim „Tiger”, a towarzyszą im urocze pieski należące do Michalczewskiego. Pięściarze będą rywalizować między sobą o to, kto sprzeda więcej kalendarzy ze swoim wizerunkiem.

Zaangażowałem się w kampanię „Pięściarze bokserom i nie tylko”, ponieważ wierzę, że im więcej będziemy mówić o problemie znęcania się nad zwierzętami, tym większa szansa, że społeczeństwo będzie reagować na takie przypadki. I to reagować na czas, a nie wtedy, kiedy już jest za późno – tłumaczy Dariusz Michalczewski. Iwona Guzowska, która brała udział również w I edycji akcji, dodaje – Musimy też pamiętać o tym, że jeśli ktoś decyduje się przygarnąć kota, psa czy inne zwierzę powinien wziąć za niego pełną odpowiedzialność. Kochać go, dbać i mieć w nim najlepszego przyjaciela.

Kalendarz jest już dostępny na portalu aukcyjnym Allegro.pl w cenie 10 zł. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt w schroniskach.

Spot promocyjny kampanii: http://youtu.be/16P93tdeS2w

Kalendarz można kupić w sklepie internetowym DEM’a Promotion Polska.

tn_1 tn_2 tn_3

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a