Managerska działalność DEM’a Promotion Polska

Managerska działalność DEM’a Promotion Polska

Z miłości do piłki nożnej DEM’a Promotion Polska rozszerza swoje działania o management piłkarski. New Business Manager Tomasz Milewski otrzymał od Polskiego Związku Piłki Nożnej uprawnienia managerskie uprawniające go do reprezentowania zawodników piłkarskich na arenie polskiej i międzynarodowej.

Tomasz Milewski jako manager piłkarski będzie zajmował się prowadzeniem spraw zawodników, w szczególności w celu zawierania przez nich kontraktów z klubem sportowym. Będzie występował w imieniu i na rzecz zawodników przed organami FIFA, UEFA oraz PZPN i będzie prezentował zawodników klubom w celu zawarcia przez kluby umów transferowych.

Swoje działania kierujemy zarówno do zawodników indywidualnych grających na rodzimych i zagranicznych boiskach, jak również do klubów sportowych. W ramach DEM’a Management będziemy zajmować się kompleksową opieką zawodników – od przygotowania i finalizacji transferów, poprzez doradztwo medyczne, wsparcie prawne i PR-owe, na działaniach reklamowych skończywszy.

Zrzeszamy grupę specjalistów, dzięki czemu każde z naszych dedykowanych działań stoi na najwyższym poziomie. Staramy się wykorzystywać najlepsze narzędzia oraz nasze cenne doświadczenie w ramach obsługi dedykowanej.

Zawsze w formie!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pozostałe aktualności

Naszą misją jest podnoszenie wartości  firmy naszych klientów. Działamy z pasją i zaangażowaniem budując wizerunek marki, która obdarzyła nas zaufaniem.