Est. 1995

Relacja z promocji płyty „Niepokonane miasto, niepokonany klub”

Zobaczcie nasz spot promocyjny:   https://www.youtube.com/watch?v=aa9-xISCImU

13 maja 2014 roku w restauracji Łazienkowska 3 odbyła się promocja płyty „Niepokonane miasto, niepokonany klub”. Pojawili się na niej goście związani z klubem piłkarskim Legia Warszawa oraz lokalni entuzjaści, m.in. byli piłkarze Legii Lesław Ćmikiewicz i Ryszard Milewski, król polskich kibiców Andrzej „Bobo” Bobowski, mistrzyni olimpijska Zofia Noteci-Klepacka czy pięściarz Paweł Skrzecz. W wydarzeniu uczestniczyły także osoby związane z powstaniem płyty, m.in. Ryszard Makowski, muzyk, satyryk i publicysta – producent wykonawczy albumu. Całość poprowadził spiker Legii Wojciech Hadaj, który użyczył swojego głosu na potrzeby wydawnictwa.

okladka Podczas wydarzenia można było posłuchać utworów z płyty, granych na żywo przez Ryszarda Makowskiego. Na zaproszonych gości czekały konkursy, w których można się było popisać wiedzą o Legii. Na koniec został rozegrany turniej w piłkarzyki.

W trakcie eventu wszyscy goście mogli zakupić płytę „Niepokonane miasto, niepokonany klub”. Natomiast osoby, które nie zdołały kupić płyty mogą ją nabyć w sklepie Legii Warszawa (Fan Store) oraz na portalu aukcyjnym AllegroCena krążka to 24,99 zł. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Muzeum Legii Warszawa.

Na krążku znajduje się 16 znanych utworów w nowych aranżacjach, np. „Pałacyk Michla” czy „Mistrzem Polski jest Legia”. Jej producentem wykonawczym jest Ryszard Makowski, muzyk, satyryk, dziennikarz i publicysta. Wydawnictwo wzbogacone zostało także o głos Wojciecha Hadaja, legendarnego spikera klubu piłkarskiego Legia Warszawa. 

Zachęcamy do wspierania naszej inicjatywy!

Ultrastreet
Chmielna 126/32 (wejście od ulicy Żelaznej)
https://www.facebook.com/ULTRASTREET

Ludzie Tego Miasta
ul.Popiełuszki 19/21
https://www.facebook.com/pages/Ludzie-TEGO-Miasta/236481516419303?fref=ts
http://ludzietegomiasta.pl/

PATORIOTS
CH Arkady (pod mostem Poniatowskiego) ul. Solec 81b lokal A84
https://www.facebook.com/Patoriots
http://patoriots.com/
 
nasz sklep:
http://sklep1496851.home.pl/pl/p/Niepokonane-miasto%2C-niepokonany-klub/75
Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a