Est. 1995

„Policjantki” promują aplikację RadarSTOP

DEM’a Promotion Polska na zlecenie firmy IMAGIS przeprowadziła w dniu 29 kwietnia 2014 roku nietypową akcję promującą nową aplikację RadarSTOP. Hostessy i Hości ubrani w stroje amerykańskich policjantów rozdawali ulotki na warszawskich skrzyżowaniach, informując kierowców i przechodniów o bezpłatnej aplikacji. Akcja miała na celu promocję bezpłatnej aplikacji RadarSTOP, która ostrzega przed fotoradarami stacjonarnymi, kontrolami policji, wypadkami oraz korkami na polskich drogach. RadarSTOP jest do pobrania na smartfony z systemem Android ze sklepu Google Play oraz na telefony iPhone ze sklepu AppStore. Aplikacja ściśle współpracuje ze społecznością użytkowników nawigacji MapaMap, dzięki temu wszystkie zgłoszenia przesłane przez użytkowników aplikacji RadarSTOP są przekazywane użytkownikom nawigacji MapaMap i odwrotnie.

Nietypowe stroje i aktywność wzbudzały poruszenie wśród kierowców, a dzięki temu zainteresowanie akcją i samą aplikacją. Promocja w Warszawie miała charakter testowy, kolejnym etapem jest zrealizowanie takiej samej akcji w innych wytypowanych przez Klienta 7 miastach w Polsce.

Za przygotowanie i przeprowadzenie akcji z ramienia naszej agencji odpowiada Alicja Milewska, Dominika Kordek-Rokicka i Justyna Kunkel-Soszler, natomiast za rekrutację teamów odpowiadał Daniel Milewski.

 

tn_-Policjantki- promujące aplikację RadarSTOP_2 tn_-Policjantki- promujące aplikację RadarSTOP tn_Akcja promocyjna DEM'a PP

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a