Akcja promocyjna Garnier „Czysta skóra 3 w 1”

Akcja promocyjna Garnier „Czysta skóra 3 w 1”

W ostatnim tygodniu września prowadziliśmy akcję „Czysta skóra 3 w 1” dla marki Garnier. Promocja realizowana była w 17 miastach w całym kraju. Brało w niej udział 61 teamów dwuosobowych, które odwiedziły ponad 600 szkół w czasie trwania projektu. Dotarliśmy średnio do 490 uczniów w każdej szkole!

Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, uczniowie chętnie sięgali po produkt i z dużym zainteresowaniem zapoznawali się z informacjami zawartymi na ulotce. Dyrektorzy niektórych szkół również włączyli się w naszą akcję, pozwalając na dystrybucję materiałów na terenie obiektu.

Produkt, który mieliśmy możliwość promować to kosmetyk do podstawowej pielęgnacja skóry z niedoskonałościami. Dla osób, które mają cerę tłustą lub mieszaną z tendencją do niedoskonałości i zaskórników. Można go używać zarówno jako kremu myjącego, jako peelingu oraz maseczki. Produkt został wzbogacony o cynk, ekstrakt ze Smithsonite oraz białą glinkę. W połączeniu wszystkich tych wartości produkt jest idealny dla każdego z niedoskonałościami.

Pozostałe realizacje

Akcja promocyjna Garnier „Czysta skóra 3 w 1”

W ostatnim tygodniu września prowadziliśmy akcję „Czysta skóra 3 w 1” dla marki Garnier. Promocja …

Sprawdź realizacje →

CARLSBERG

Od 2009 roku współpracujemy z Carlsberg Polska w zakresie działań sprzedażowo-audytowych. Stałe poszerzanie relacji pozwoliło …

Sprawdź realizacje →

Bols

W okresie świąteczno-sylwestrowym działaliśmy na rzecz promocji i wzmocnienie wizerunku marki Bols. Piękne, doskonale wyszkolone, …

Sprawdź realizacje →

Naszą misją jest podnoszenie wartości  firmy naszych klientów. Działamy z pasją i zaangażowaniem budując wizerunek marki, która obdarzyła nas zaufaniem.