Est. 1995

Tata bez raka

Zwracamy się o pomoc dla naszego serdecznego Przyjaciela i Współpracownika – Piotra, ojca dwójki dzieci, wyjątkowego, pełnego pozytywnej energii człowieka.

Piotr choruje na raka wątroby, którego w Polsce nie można zoperować. Ma w ponad 70% zaatakowaną wątrobę i jedynym ratunkiem dla niego jest eksperymentalna terapia z komórek macierzystych przeprowadzona w Houston. Terapia, niestety, jest bardzo kosztowna‚ szacowana na 100 000 do 150 000 USD.

Piotr 3 lata temu pochował ukochaną żonę. Walczył o Jej życie przez wiele miesięcy, szukając pomocy dla Niej w najlepszych klinikach na świecie, ale rak był silniejszy. Edyta zmarła 3 lata temu. Piotr od tej pory samotnie wychowuje dwójkę dzieci (6 i 12 lat). Teraz sam potrzebuje pomocy.

Szukamy pieniędzy na leczenie dla Piotra. W pracy organizujemy aktualnie zbiórkę koleżeńską, w ten sposób udało nam się zebrać już blisko 100 tys. zł, ale to wciąż mało. Dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc finansową na leczenie.
Musimy zebrać dużą sumę, lecz nawet najmniejsza wpłata się liczy! Pieniądze można wpłacać poprzez tę stronę: www.tatabezraka.pl
Zachęcamy do pomocy!

Copyright © 2021 DEM'a Promotion Polska
All rights reserved

DEM’a Promotion Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa
02-661 Warszawa, ul. Modra 92 a